Solma logo

jakość • trwałość • wygoda • estetyka

1500

Markilux 1500

Markiza w wersji półkasetowej ze sprężynami pneumatycznymi.Konstrukcja

Owalne ramiona ze sprężynami pneumatycznymi gwarantują odpowiednie naprężenie poszycia markizy. Okrągła rura nośna o średnicy 50 mm jest niezwykle odporna na skręcanie; rura nawojowa markizy ma średnicę 85 mm. Markiza markilux - 1500 jest wyposażona w ramiona ze sprężynami pneumatycznymi. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z profilem ochronnym.


Szczególne właściwości techniczne
Daszek ochronny markizy jest zawsze wyposażony w specjalną szczotkę, która czyści poszycie podczas składania markizy. Specjalny mechanizm zapewnia dopasowanie pozycji daszka ochronnego do kąta pochylenia markiz, co sprawia, że nie tworzą się żadne szczeliny, ani występy.


Wymiary
Markiza markilux - 1500 jest dostępna do maks. szerokości 6.60 m lub z maksymalnym wysięgiem 3.50 m. W wersjach o większej szerokości dodatkowe łożysko Rolltex zapobiega występowaniu zwisu poszycia.


Wzornictwo
Doskonały design markizy markilux - 1500 został uhonorowany nagrodą iF Product Design Award. Elegancki profil przedni wykonany z aluminium harmonijnie zamyka półkasetę łącząc się z daszkiem ochronnym markizy.


Poszycie
W markizach tego modelu mogą zostać wykorzystane dowolne poszycia markilux z oferty poszyć do markiz balkonowych i tarasowych. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z falbaną / lub systemem Schattenplus


Napęd

Markiza jest seryjnie wyposażona w napęd manualny z korbą wykonaną ze stali szlachetnej, opcjonalnie można zamówić silnik elektryczny i pilota zdalnego sterowania.


Akcesoria dodatkowe

sa_remote.gif Napędy silnikowe i zdalne sterowanie
sa_waechter.gif
Czujniki nasłonecznienia i wiatru
sa_sch_plus.gif
Shattenplus - falbana rozwijana
sa_waermestrahler.gif
Promiennik ciepła

markilux_1500__09_.jpg