Solma logo

jakość • trwałość • wygoda • estetyka

Żaluzje fasadowe system C50


Żaluzje fasadowe C50

Żaluzja C50, w odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań na rynku, posiada pióra o zwiększonej sztywności, co pozwala na stosowanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.


Parametry techniczne

- płaskie pióra w kształcie litery C, Š

- minimalna wysokość pakietu, Š

- prowadnice linkowe, Š

- szeroka gama kolorystyczna, Š

- napęd ręczny (korba) lub elektryczny, Š

- maksymalne wymiary: szer. 3m, wys. 3m, Š

- zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne.

zaluzja_C50.jpg
kaseta

Żaluzja osłonięta blachą aluminiową giętą o grubości 1,2mm lub 2,0mm. W zależności od konfiguracji, może być dopasowana pod wszelkie rozwiązania elewacyjne.


kasetac50.png

lamele C50

Wykonane są z profilowanego aluminium o grubości 0,4mm i szerokości 49 mm. Dzięki swej zwiększonej sztywności, mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Kąt pochyłu lameli wynosi 75 stopni.


pioroc50_1.png

prowadnica

Linka ze stali nierdzewnej o grubości 2,5mm z przezroczystym oplotem wykonanym z tworzywa, zapewniającym lepszą pracę systemu. Estetyczne wykończenie prowadzenia linki elementami ze stali nierdzewnej.


linka.png

elementy tekstylne

Taśma podnosząca i drabinka na której spoczywa żaluzja, wykonane są z włókna poliestrowego o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i przecieranie. Tekstylia są utrwalane termicznie, odporne na działanie promieni UV i innych warunków atmosferycznych.