Solma logo

jakość • trwałość • wygoda • estetyka

Pergola Solino

Przydomowy taras czy ogródek restauracyjny traktowane są dzisiaj jako dodatkowa przestrzeń służąca chwilom relaksu na świeżym powietrzu w letnie dni. Przestrzeń ta jednak w polskich warunkach atmosferycznych wymaga skutecznej, a jednocześnie estetycznej osłony przed deszczem, wiatrem lub palącym słońcem. Doskonale sprawdzającym się pomysłem na zadaszenie dużego tarasu lub ogródka restauracyjnego są ruchome pergole Solino. Zaletą tego typu zadaszenia tarasów i ogródków restauracyjnych jest połączenie eleganckiego designu z solidną konstrukcją i funkcjonalnością.

System pergola Solino wyróżnia się doskonałą jakością zastosowanych materiałów oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Szkielet całej konstrukcji wykonany jest z aluminiowych ekstrudowanych profili lakierowanych proszkowo, wyjątkowo wytrzymałych na korozję i działanie silnego wiatru. Dach pergoli wykonany jest z trójwarstwowej tkaniny OPATEX 3D, w pełni odpornej na niesprzyjające warunki atmosferyczne i pochłaniającej ciepło. Dach wyposażony jest dodatkowo w belki przeciwwietrzne, gwarantujące ochronę przed działaniem silnego wiatru. Producent pergoli Solino zadbał także o znajdujący się w poszyciu, niewidoczny system odprowadzania wody wzdłuż jednej lub kilku podpór. Zadaszenie pergoli Solino jest otwierane i zamykane automatycznie. Konstrukcja pergoli umożliwia zamontowanie dodatkowych przesłon bocznych, chroniących przed wiatrem i chłodem. Dodatkowym rozwiązaniem zwiększającym komfort korzystania z pergoli Solino jest oświetlenie LED zainstalowane w belkach przeciwwietrznych.

Atutem oferowanych przez nas pergoli jest również ich elegancki, ponadczasowy design pasujący zarówno do budynków utrzymanych w różnych stylach architektonicznych. Dzięki temu nasze pergole stanowią dodatkową ozdobę ogrodu, domu czy ogródka restauracyjnego.


Premium1.png


Premium_detail_3.png Premium_detail_2.png Premium_detail_1.png