Solma logo

jakość • trwałość • wygoda • estetyka

6000

Markilux 6000

Funkcjonalna i wielostronnaMarkilux 6000 to markiza kasetowa z przyszłościową technologią zwrotną w środkowych przegubach ramion, tak zwanym ścięgnem Bionic.

Wdrożona przez markilux innowacja - ścięgno Bionic wzorując się na naturze zapewnia lekkobieżne i bezszmerowe uginanie się ramion przegubowych. Dzięki temu technika Twojej markizy markilux jest jeszcze bardziej wytrzymała i długowieczna (testowana przez Instytut Fraunhoferat minimalna liczba ugięć - 50.000).

Poza wyjątkowymi indywidualnymi możliwościami projektowymi markilux 6000 Lounge ma jeszcze jedną szczególną cechę. Trzy kolory stelaża w wersji Lounge, kremowo-biały strukturalny, kamiennoszary metallic i antracytowy metallic gwarantują niezmiennie czystą optykę dzięki efektowi nieprzepuszczania brudu podczas deszczu.


Wybór tkanin
Dostępne są wszystkie desenie poszycia z akrylu i sunsilk snc z aktualnej kolekcji markilux włącznie z ekskluzywną serią signature. Opcjonalnie dostępna falbana Schattenplus.


Wymiary
markilux 6000 dostępna jest w maksymalnej szerokości 700 cm. Maksymalny wysięg wynosi 400 cm..


Poszycie
W markizach tego modelu mogą zostać wykorzystane dowolne poszycia markilux z oferty poszyć do markiz balkonowych i tarasowych. Opcjonalnie markiza jest również dostępna z falbaną / lub systemem Schattenplus


Napęd

Obłsuga ręczna za pomocą korby ze stali nierdzewnej, opcjonalnie z silnikiem elektrycznym lub radiowym z pilotem markilux.


Akcesoria dodatkowe

sa_remote.gif Napędy silnikowe i zdalne sterowanie
sa_waechter.gif
Czujniki nasłonecznienia i wiatru
sa_sch_plus.gif
Shattenplus - falbana rozwijana
sa_waermestrahler.gif
Promiennik ciepła
sa_halogen.gif
Zintegrowane oświetlenie

mx6000.jpg         markilux 6000 w 3 Stylowych Światach

CLUB STUDIO  LOUNGE
markilux_6000_club.jpg markilux_6000_studio.jpg

markilux_6000_longue1.jpg

markilux_6000_longue.jpg

markilux_6000_longue2.jpg