Solma logo

jakość • trwałość • wygoda • estetyka

ES1

Markilux ES - 1

Estetyka, w której można się zakochać, jakość na długie lata.Konstrukcja

Eleganckie i mocne ramiona ze sprężynami pneumatycznymi  – prezentują się doskonale nawet, gdy markiza jest rozłożona częściowo. Pomimo niepozornego wyglądu rura nawojowa o średnicy 95 mm, profil przedni i rura nośna są niezwykle odporne na skręcanie. ES-1 jest kasetą na poszycie; okalający daszek wykonany ze stali szlachetnej osłania zarówno poszycie, jak i rurę nawojową.


Szczególne właściwości techniczne
Elementy ramion i przegubów, wszelkie śruby i elementy konstrukcji są wykonane w całości ze szczotkowanej stali szlachetnej V4A: materiał ten jest niezwykle odporny na oddziaływanie agresywnych wpływów warunków środowiskowych. Ramiona są umieszczone w powlekanych teflonem tulejach przegubowych..


Wymiary
Markiza markilux - ES-1 jest dostępna do maks. szerokości 6,50 m lub z maksymalnym wysięgiem 3,50 m.

Wzornictwo
Szlachetne materiały i elegancki wygląd sprawiają fascynujące wrażenie. Eleganckie elementy końcowe można zamówić w wersji wykonanej ze stali szlachetnej, miedzi lub mosiądzu. Falbana wchodzi w zakres dostawy markizy.


Poszycie
W markizach tego modelu mogą zostać wykorzystane dowolne poszycia markilux z oferty poszyć do markiz balkonowych i tarasowych.


Napęd

Markiza jest seryjnie wyposażona w silnik elektryczny i pilota zdalnego sterowania.


Akcesoria dodatkowe

sa_waechter.gif
Czujniki nasłonecznienia i wiatru
sa_waermestrahler.gif
Promiennik ciepła

markilux_ES_1__09_.jpgmarkilux_es_1_ansichten.jpg

Piękny wygląd nawet po złożeniu markizy.