Solma logo

jakość • trwałość • wygoda • estetyka

Toscana Mini


Dzięki maksymalnej szerokości 450 cm i maksymalnemu wysięgowi 250 cm TOSCANA MINI znajdzie zastosowanie szczególnie na małych balkonach i powierzchniach o niewielkiej głębokości. Ponadto markiza jest wyposażona w komponenty najwyższej jakości. Z delikatną kasetą i eleganckim designem markizy TOSCANA MINI oraz naszym obszernym wyborem poszyć i kolorów konstrukcji przekształcają Państwo nawet najmniejszy balkon w swoje ulubione miejsce w domu.


look_toscmin_ganz_haus_02_900x700.jpg

look_toscmin_detail_seite_xl_t.png  ...

 PEŁNA KASETA

Kaseta o wysokości jedynie 10,5 cm chroni poszycie ze wszystkich stron i nadaje pomieszczeniu harmonijny wygląd. Ramiona przegubowe z bardzo wysokim napięciem sprężynowym zapewniają mocne napięcie poszycia.

look_toscmin_detail_konsole_xl_t.png Markizę TOSCANA MINI można zamocować do ściany lub sufitu dzięki dwóm zewnętrznym uchwytom. Boczne przesuwanie uchwytów pozwala na ich zamocowanie w zróżnicowany sposób dzięki czemu montaż jest łatwiejszy.
look_toscmin_detail_armgelenk_xl_t.png W centralnym przegubie ramienia osłona z tworzywa sztucznego zapobiega zabrudzeniom i korozji podwójnego przewodu, co przedłuża jego żywotność.